top of page
OndAli_H2O_011.jpg

H2O

"Kapky plné života"

Interiérová nástěnná dekorace plná života. Voda se zde propojuje s českým křišťálem a vytváří efektní prvek, který vnáší do interiéru harmonii a život. Pocit, tekoucí vody ze stěny. každá kapka je ručně vyrobena z českého křišťálu. Každý kus je originál. Kapka vypadá skvěle samostatně, ale i v jakkoliv rozmístěných sestavách. 

Inspirováno vodou a jejím pohybem

H2O je inspirován vodou. Respektive kapkou vody, která dává této živé složce pohyb. Rozhodli jsme se kapkou vody oživit interiér a vytvořili vodní kapku z tekuté složky, která však ztuhne na věky, aby nám stále připomínala důležitost vody a zároveň nás potěšila svojí krásou. Zvolili jsme český křišťál, který nám pomohl přenést kapku vody na stěnu. Vznikne tak dekorace s pocitem stékající vody, která nám umožňuje jakékoliv aplikace. Samostatná kapka, nebo celé kompozice, které vytvářejí velké dekorativní celky.

OndAli_H2O_006.jpg

Mnoho možností, snadná instalace

H2O nejlépe vynikne v různých konfiguracích, které jsou téměř neomezené.

Rychlé a snadné instalaci napomáhá jednoduché řešení. Díky křišťálovému kolíku, který je zatepla spojen s kapkou a sjednocen pomocí unifikovaného nástavce, vzniká pevný spoj umožňující využít vždy stejnou velikost i průměr montážního otvoru při vrtání.

Na křišťálový kolík je jako ochranu možné navléknout tenký silikonový límec, nicméně ve zdi drží i bez něj. 

 
OndAli_H2O_A01_ořez 01.png
OndAli_H2O_019.jpg

blue water

clear

milky

standardní kolekce

barvy

limitovaná kolekce

amber

pearl

specifikace

materiály
foukaný křišťál
mosazná trubička

rozměry
šířka
výška
hloubka

100
150
70

hmotnost
+-1kg

rozměry balení
180 x 180 x 100mm

bottom of page